Ви знаходитесь: Головна / Новини / 20 грудня міліція відзначає своє професійне свято

20 грудня міліція відзначає своє професійне свято

20 грудня міліціонери відзначають своє професійне свято. Цей день в обласному управлінні внутрішніх справ розпочався із приємних подій. Автопарк тернопільської міліції поповнився понад десятьма новими автомобілями, а три міліцейські родини отримали ключі від квартир.

Ключі від дванадцяти службових автомобілів вручив сьогодні підрозділам міліції громадської безпеки головний правоохоронець Тернопільщини Віктор Сак.

ВІКТОР САК, начальник міліції Тернопільської області:

«Отримання цих автомобілів це не тільки було, як комфорт працівникам органів внутрішніх справ, а в першу чергу забезпечення безпеки громадян, які проживають на території Тернопільщини.»

Але на цьому святкування продовжилося. Щоправда, не всім судилося бути на торжестві, бо міліцейська служба немає ні вихідних, ні свят. Хтось того дня патрулював вулиці, забезпечуючи громадський спокій, хтось виконував слідчо-оперативну роботу та інші завдання. Але щирі слова привітань і подяки за віддану службу, мужність, героїзм, сумлінне виконання службових обов‘язків звучали для дружин міліціонерів. Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян вручив подарунки дружинам правоохоронців, побажавши легкої служби їхнім чоловікам.

ВАЛЕНТИН ХОПТЯН, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Я хотів би від влади подякувати вам, за розуміння, за підтримку, за повагу. Звичайно побажати вам і вашим родинам, вашим близьким, вашим рідним, злагоди, кохання і добра.»

З нагоди професійного свята відзначили  кращих працівників. Так, справжнім довгоочікуваним подарунком стало вручення ключів від помешкань трьом міліцейським родинам.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top