Ви знаходитесь: Головна / Новини / 22-га ніч на київському Євромайдані пройшла спокійно

22-га ніч на київському Євромайдані пройшла спокійно

22-га ніч на київському Євромайдані пройшла спокійно. По всьому периметру мітингувальники впродовж дня зводять високі барикади. При цьому налаштовані оптимістично, танцюють і співають. Що відбувається в столиці, знає наш кореспондент Юля Медвідь. Сьогодні вона зустрічала сонце в самому серці революції.

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:

«Біля памятника Незалежності, ззаду де міст, за «Глобусом», там барикади більше двох метрів. Вони складені з гумових колес. З палиць, з колючого дроту. Сьогодні вони понавішували на колючий дріт іграшки. Бачили ведмедика з сердечком. Воно виглядає трохи дивно. Я не знаю наскільки ці барикади міцні насправді, бо виглядають вони не дуже міцно.»

Не обходиться на Майдані і дня без провокаторів. Найбільше пікетувальники побоюються так званих «тітушок». Осіб підозрілої зовнішності активісти просять пред’явити будь-яке посвідчення особи. І вже були випадки, коли кількох молодиків виводили за межі майдану.

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:

«В КМДА посилили контроль на вході. Перевіряють людей дивної зовнішності. Тому що зараз найбільше бояться «тітушок». Перевіряють паспорти, якійсь посвідчення особи. В КМДА постійно ходять люди, які оберігають спокій і слідкують за тим, щоб не було ніяких правопорушень. Щойно говорили з охоронцями на Майдані. Хлопці кажуть, що найбільше бояться «тітушок».

«Тітушки» підробляють документи і навіть представляються народними депутатами України.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top