Ви знаходитесь: Головна / Новини / Будівлі на майдані Мистецтв змінять адресу

Будівлі на майдані Мистецтв змінять адресу

Оперативно приймали рішення депутати Тернопільської міськради 23 січня. 44 сесія в цей день розпочалася нетрадиційно рано. То ж вже о 9 год. засідання закінчилося.

Тернопіль тільки просинається, а в сесійній залі міськради вже кипить робота. На зібранні присутні не всі депутати, частина, кажуть, поїхала на сутички в Київ. Але ті, хто залишились, приймають рішення також у підтримку євромайданівців. Зокрема, перейменували один із центральних майданів у пам’ять загиблих в протистояннях з Беркутом. Нагадувати тернополянам і гостям міста про страшні втрати 22 січня відтепер буде площа Героїв Євромайдану, до цього відома як майдан Мистецтв.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Для того, щоб уважити всіх, хто загинули, і всіх тих, хто протягом 2-х місяців бере участь в цих подіях, було прийнято рішення назвати один з центральних майданів в м. Тернополі, перейменувати його в Площу героїв європейського майдану. Чому саме цей? По перше, тому що він знаходиться в центральній частині міста, по друге, це буде найменш болісно для тих, хто розташований. Тому що там лише 2 адресних номери, які належать 2-м юридичним особам, і дуже швидко можна зробити переоформлення всіх документів, тобто це не буде шкодити ні мешканцям, ні людям, ні багатьом підприємцям».

Депутати також прийняли звернення до Віктора Януковича із закликом скасувати закони, проголосовані Верховною Радою 16-го січня. Оскільки вони суперечать Конституції України.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради:

«Беручи до уваги очевидну протиправність законів від 16 січня 2014 р., і за процедурою ухвалення, і за змістом закликаю Вас вжити рішучих дій щодо їх скасування».

Із планових – тернопільські обранці прийняли Програму економічного та соціального розвитку міста на 2014-й. За словами розробників проекту, це поліпшить життєдіяльність громадян одразу в кількох напрямках.

ТЕТЯНА КОРЧАК, начальник управління економіки, промисловості та праці міськради:

«В результаті заходів програми ми очікуємо покращення медикаментозного і медичного забезпечення населення міста, покращення соціального захисту міста, продовження роботи з ремонту шляхово-мостового господарства, об’єктів благоустрою, модернізація зовнішнього освітлення».

Прийнявши 4 рішення, депутати оголосили перерву в засіданні на невизначений термін. Коли розглянуть решту питань сесії, міський голова не каже. Все залежатиме від розвитку подій в країні та місті зокрема.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top