Ви знаходитесь: Головна / Новини / Біля Збаразького кільця у Тернополі з’явиться торговий комплекс?

Біля Збаразького кільця у Тернополі з’явиться торговий комплекс?

44 сесію Тернопільської міськради вже завершили. Нагадаємо, частину питань цього засідання депутати не розглянули 23 січня через сутички в Києві.

На другому засіданні сесії депутати виділили гроші з міського бюджету-2014 на Школу мистецтв. Хоч це і заклад обласного підпорядкування, міські обранці пам’ятають, що там вчаться і діти з Тернополя. Тому фінансують школу спільно з обласною владою.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Міська рада кожного року виділяє частину коштів з міського бюджету на утримання цієї школи. На цій сесії було проголосовано рішення, підтримати, підписати угоду про фінансування Школи мистецтв. І це фінансування в розмірі 2 млн. 850 тис. грн., які йдуть з міського бюджету на утримання Школи мистецтв».

А от на базі центрів по роботі з молоддю і дітьми, за місцем проживання, створили новий заклад. Тепер цю діяльність координуватиме Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«На цей рік ми виділили коштів на ремонт спортивних майданчиків, які знаходяться в дворах на території м. Тернополя. Власне, наслідком цього всього, після завершення ремонтів за кожним майданчиком спортивним повинна бути закріплена особа, яка має слідкувати за тим, щоб на території цієї вулиці чи цього мікрорайону відбувались певні спортивні заходи, мова йде про спорт для всіх, мова про спорт для широкого загалу, не про якісь професійні гуртки, а про заняття фізичною культурою і спортом всіх бажаючих тернополян і підростаючого покоління».

Також депутати розглянули більше сотні земельно-господарських питань. Серед них – вирішили виставити на аукціон ділянку при виїзді з Тернополя, ліворуч Збаразького кільця. За словами міського голови, там зводитимуть торговий комплекс, приміський автовокзал і житлові будинки.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top