Ви знаходитесь: Головна / Новини / Валентин Хоптян запевнив, що повіситься, якщо буде такий президентський наказ

Валентин Хоптян запевнив, що повіситься, якщо буде такий президентський наказ

Активісти Тернопільщини не порушили слова і захоплене ними приміщення облради не покинули навіть вночі. Під кабінетом губернатора та на поверхах будівлі протестувальники пробули до ранку і своїх позицій не залишили. Деталі –  у сюжеті.

Громада, яка зібралась ще у вечір 23 січня в будівлі облради, впродовж ночі просто так не стояла. Як розповідають активісти зайнятися було чим.

Павло, активіст:

 «Вночі було тренування, ми всі встали. Ми всі були готові, що нас може будь хто спровокувати. До тернопільської міліції в нас, звичайно, нема ніяких питань. Наша міліція з народом».

Активістки переконують в тому, що «білий дім» покинуть тільки після виконання їх вимог.

п. ВІРА, активістка:

 «Звідси ми не вступимося. І «партія регіонів» – більше вона в Тернопільській області керувати не буде».

п. НАТАЛЯ, активістка:

 «Ми хочем справедливості і щоб ми спокійно жили».

Після поселення у «білому домі» активісти організували імпровізовану кухню, щоб всі охочі змогли похарчуватися. Готування їжі поклали на плечі дівчат.

ІГОР, активіст:

 «Нам дівчата помагають. Люди приносять хто що може: хліб, ковбасу, майонез. Роблять канапки дівчата. Хто хоче їсти, пити – чай, кава, гаряче. Все є. Тобто з харчуванням проблем немає ».

НАТАЛІЯ, активістка:

 «Добре, що такі люди є, які приносять, які допомагають. Тому, що тут люди стояли цілу ніч і їм потрібно зараз і поїсти, і попити чогось гарячого. Ну, будем стояти до кінця ».

Вже зранку активісти хотіли поспілкуватися з губернатором області. Проте ні Валентина Хоптяна, ні його заступників на робочому місці не було. Голові Штабу національного спротиву у Тернополі, в присутності громади, вдалося поговорити із головою облдержадміністрації Валентином Хоптяном, по телефону.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова Штабу національного спротиву у Тернополі:

 «Валентин Антонович, Ви можете нам сказати чи готові написати заяву на звільнення? – Якщо мені президент скаже я одразу напишу. – Тобто, Ви дальше служите Януковичу незважаючи на ті вбивства? – Розумієте, він мене призначив. – Ми розуміємо, просто ми питаємо до вашої людської чисто…- Скаже президент написати заяву я напишу. – А якщо він скаже Вам повішатися, Ви повішаєтеся? – Якщо скаже повішатися – повішаюся. – Зрозумів, це дуже приємно. Дякую Вам Валентин Антонович».

Активісти в один голос заявляють, що не покинуть приміщення «білого дому» до того часу, поки існуючі керівники області не складуть свої повноваження. Їх не зупинять кримінальні провадження, які напередодні на них же відкрили правоохоронці. Також Володимир Стаюра зазначив, що вибивати двері кабінетів, чи нищити майно, ніхто не збирається. Все робитимуть цивілізованим шляхом.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top