Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Виконком міськради сьогодні затвердив проект бюджету на 2014-й рік

Виконком міськради сьогодні затвердив проект бюджету на 2014-й рік

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради сьогодні затвердив проект бюджету на 2014-й рік. На 119 мільйонів гривень кошторис більший, ніж минулорічний. На потреби житлово-комунального господарства, утримання міста, капітальні ремонти доріг, тротуарів, передбачено понад 81мільйон.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Крім того, закладені кошти на проведення капітальних ремонтів і придбання для таких галузей, як медицина, освіта, культура і спорт. Тому що кошти, які фінансовані державою, на виконання делегованих повноважень, на жаль, передбачають виключно компенсацію витрат, повязаних з заробітною платою і енергоносіями. Тобто який рік поспіль держава ні копійки не виділяє на розвиток цих галузей, ні копійки не виділяє ні на придбання товароматеріальних цінностей, ні на проведення ремонтів. Ці витрати проводяться виключно за кошти міського бюджету».

Понад чотири мільйони передбачено для медичної галузі, для придбання обладнання і проведення ремонтів. Для освіти закладено понад три з половиною мільйони, а саме для впорядкування та розширення навчальних закладів. У тому числі і садочків. Майже два мільйони виділять на культуру і більш, ніж 700 тисяч гривень, на потреби спорту в місті.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Потрібно відмітити, що знову ж спостерігається та сама тенденція, як в попередні роки. В галузі спорту, при потребі 13 мільйонів гривень на рік, держава профінансувала лише три мільйона. Тобто решта. Це знову ж таки, ті витрати, які лягають на плечі міського бюджету. Також не фінансують жодної копійки держава і Уряд на позашкільні заклади. Тобто дитячі гуртки, секції – це виключно гроші міського бюджету».

Проголосувати за проект бюджету на 2014-й рік депутати міськради повинні завтра на сесії.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top