Ви знаходитесь: Головна / Новини / Вимушених канікул у Тернополі наразі не буде

Вимушених канікул у Тернополі наразі не буде

Непередбачуваних канікул тернопільським школярам очікувати наразі не варто. Хоч і мороз добряче пощипує, навчальні заклади, поки що, не припинятимуть навчальний процес. В окремих дошкільних та загальноосвітніх закладах України через різке похолодання призупинили навчання до настання більш теплішої погоди. В Тернополі, спеціально-створена комісія, не вважає доцільним відправляти учнів на вимушені канікули.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

 «В Тернополі діє надзвичайна протиепідеміологічна комісія в склад якої включені лікарі, включені представники галузі освіти, і включені працівники санітарноепідеміологічної служби. Сьогодні ми зустрічалися і в такому робочому порядку обговорили питання. Поки що, загрози суттєвої здоров’ю наших дітей немає ».

Також, за словами Леоніда Бицюри, комісія врахувала прогнози гідрометеорологів, які обіцяють на початок лютого незначне потепління. Проте, може бути і навпаки.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

 «Вразі, якщо погодні умови кардинально зміняться і ми будемо бачити, що подальше відвідування школярами шкіл, або дитсадків буде становити для них загрозу, або підвищить ризик захворюваності на гострі респіраторні захворювання, інші хвороби. То ми будемо приймати рішення, щодо закриття навчальних закладів на певний період».

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top