Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі активісти бойкотували «регіоналівські» автозаправки

В Тернополі активісти бойкотували «регіоналівські» автозаправки

Бойкотувати автозаправки, власниками яких є представники «партії регіонів», закликають тернопільські активісти. Сьогодні вони в місті організували першу, проте не останню просвітницьку акцію. Під час якої на заправках двох відомих компаній роздавали листівки та просили водіїв  їхати за паливом в будь-яке інше місце.

 «Це є власники «партії регіонів», а «партія регіонів» оплачує цю владу і «Беркут», який знущається над людьми. Є дуже багато заправок. Будь-ласка».

ЮРІЙ ВОЙТОВИЧ, координатор акції «Автобойкот»:

«Розказуємо, що це «партія регіонів» і відповідно, якщо ми купляємо в них бензин, то ми фінансуємо «партію регіонів», яка фінансує «Беркут» і воюють проти нас. Ну і щоб люди не заправлялися на цих заправках».

Водії листівки охоче приймали і практично всі погоджувались їхати заправляти автомобілі на іншу АЗС. Щоправда на камеру говорити, зважаючи на напружену ситуацію в країні, ніхто не хотів. Організатори акції ж кажуть, що відступати не збираються і не бояться за можливі наслідки.

ЮРІЙ ВОЙТОВИЧ, координатор акції «Автобойкот»:

«А хто як не я? А хто як не ми? Ми будемо чекати «з неба погоди»? Ми повинні приймати участь і мені здається, що кожна людина, будь-хто повинен щось робити».

Після автозаправних станцій, активісти планують провести подібні заходи і біля інших бізнес-установ «регіоналів». До слова, бойкот-акції «прокотилися» вчора по всій Україні.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top