Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі вигадали саморобні бронежилети

В Тернополі вигадали саморобні бронежилети

На вулиці Грушевського, де вже тиждень неспокійно, можна побачити не лише мужніх та відчайдушних сучасних воїнів, а й їхні захисні обладунки, які чоловіки виготовляють за допомогою власних сил та фантазії. Допомагають протестувальникам у столиці і тернопільські активісти. Які подарунки вони передають на барикади дивіться далі.

Сьогодні проблематично придбати хороший бронежилет, кажуть місцеві активісти. В спеціалізованих магазинах їх практично немає, а навіть якщо десь знайдеться, то вартість такого захисту сягає двох тисяч гривень. Цих грошей у протестувальників немає, тому вони вигадують різні способи, як залишитись живим в сутичках з силовиками. Тому що переконані, попереду нас чекають неспокійні часи.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, активіст громадського руху «Правий сектор»:

«Ми розуміємо, що вони стріляли, стріляють і будуть стріляти. Незалежно від результатів будь-яких переговорів, незалежно від результатів будь-яких голосувань у Верховній Раді. У владі у нас відверта банда і діяти вона може бандитськими методами».

Технологію виготовлення бронежилету власноруч розповіли небайдужі люди, каже Лабайчук. Основою для обладунків служить резина та бляха. Цей матеріал пожертвували тернополяни і вистачить його на 10-15 захисних жилетів. Деталі їх пошиття, активісти не розголошують.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, активіст громадського руху «Правий сектор»:

«Всю процедуру я не буду розповідати, але по якості цей бронежилет буде не гірший від тих, які використовують силовики».

Вага одного бронежилету майже 10 кілограм. Активісти надіються, що такий винахід підійде тим, хто сьогодні на барикадах.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top