Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Землю під гаражами на Текстильній віддали на 49 років

Землю під гаражами на Текстильній віддали на 49 років

Проблема з гаражами на Текстильній вирішена. Численні пікети, які неодноразово проводили користувачі тимчасових споруд, швидше за все, позаду. В тернопільській міській раді придумали, як залишити ділянки під гаражами людям.

Сервітут – це право обмежено користуватися земельною ділянкою. На таких умовах, терміном на 49 років кожному, хто має гараж на Текстильній, передали землю під ним. Тобто ділянок, а відповідно, й гаражі протягом цього часу в людей не заберуть. Щоправда, платити за таке користування їм доведеться.

ВАСИЛЬ ФОСТИК, депутат Тернопільської міської ради:

«Сам сервітут передбачає платню. Вони повинні будуть оплачувати. За попередніми розрахунками, це буде в районі 10 грн. за один місяць. Ці кошти будуть сплачуватися на рахунки міської ради в Казначействі. А щодо структури тарифу, то структуру тарифу буде приймати експлуатуюча організація. Очевидно, що туди ввійде охорона, туди ввійде прибирання, туди ввійдуть послуги з освітлення, можливо, ще якісь інші послуги будуть долучені».

Тепер власникам гаражів потрібно підписати договір і визначитися, яке підприємство обслуговуватиме цю територію. А вже обрана ними фірма встановить плату за охорону, прибирання усіх ділянок та під’їзду до них.

ВАСИЛЬ ФОСТИК, депутат Тернопільської міської ради:

«Мабуть, тут буде звертатися увага, хто є обслуговуючою організацією. Тобто кінцеве рішення буде полягати за нашим комунальним підприємством. Тому що ця земля перебуває в їхньому віданні. І перш за все, вони повинні будуть визначитись з обслуговуючою організацією. Якщо до них будуть звернення якісь інших організацій щодо укладання якихось можливих договорів субобслуговування, я не виключаю, що вони самі будуть в межах своєї компетенції розглядати ці питання».

У свою чергу, депутат по округу, де розташовані гаражі, Василь Фостик обіцяє стежити, щоби плата за обслуговування була об’єктивна, а послуги надавалися вчасно і якісно.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top