Ви знаходитесь: Головна / Новини / Зупинити автобуси зі силовиками тернополянам не дали ДАІ та молоковоз

Зупинити автобуси зі силовиками тернополянам не дали ДАІ та молоковоз

Щоб не пустити силовиків у Київ, тернополяни кидалися під автобуси. Та навіть такі самопожертви не зупинили чоловіків у формі. Тепер відчайдухів розшукує міліція.

В той час як у Києві вже півдоби євромайданівці боролися з міліцією на Грушевського, з Тернополя почали вивозити правоохоронців. Близько 1 год., у ніч на 20 січня, на сторінках тернополян у соцмережах поширилися повідомлення, що місцеву міліцію збирають і відправляють автобусами в столицю. За кільканадцять хвилин активісти були у зазначеному місці. Проте там правоохоронців не застали. Згодом повідомили, що останні виїжджають з Тернополя у напрямку Кременця. Декілька активістів прибули туди і спробували собою та своїми автомобілями перекрити дорогу автобусам. Але сили були нерівні, то ж міліціонерів повезли далі. Активісти кинулися навздогін і підкріплені ще кількома автомобілями, вдруге кинулися поперед автобусів уже в Кременці. Проте на підмогу міліціонерам стали авто ДАІ та навіть молоковоз. І за кілька хвилин пасажири автобусів у чорній міліцейській формі, розповідають учасники протистояння, силою забрали тернополян з дороги.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Я, наприклад, просто став перед автобусом, отак руки підняв і став перед автобусом. Це перший раз. Другий раз впав перед автобусом. Вийшли хлопці, 15 чоловік, взяли, винесли, скинули в фосу. В них проблем немає. Це ж хлопці, які вчаться кілька років, щоб нормально бити, нормально крутити, нормально скидати. Хочу сказати, що вони мене не били, але вони культурно гарно скрутили і скинули».

Незважаючи на те, що активісти представлялися і навіть показували працівникам ДАІ свої посвідчення, інспектори відмовилися називати блокувальникам свої імена. А вже після повернення учасників нічних подій в Тернопіль, правоохоронці раптом ними зацікавилися.

ЮРІЙ ВОЙТОВИЧ, тернополянин:

«Сьогодні буквально ранком вже дзвонять з міліції і вже мене розшукують. Відповідно вони записали номери машини і вже мене розшукують. Дзвонять до моєї мами, тому що я прописаний в мами, а проживаю в іншому місці, вже дзвонять до неї: «Де Войтович Юрій Степанович, такий-то, такий-то? Ми його шукаємо, тому що вроді було якесь ДТП, десь там було ДТП, не знаю навіть, і ми підозрюємо, що він був в цьому ДТП і він звідти скрився і т.д., і т.п.».

Чому тернопільських правоохоронців везли у Київ, в обласному управлінні міліції не розголошують. Пояснюють, що це таємна інформація.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top