Ви знаходитесь: Головна / Новини / З кранів у Тернополі тече свята вода

З кранів у Тернополі тече свята вода

Не залишилися без святої води і ті, хто набрати її змоги не мав. Вже п’ятий рік поспіль комунальне підприємство «Тернопільводоканал» організовує на водопровідних насосних станціях Чин водосвяття. Відтак, вже зранку на Йордан в помешканнях містян з кранів текла освячена вода.

ОРЕСТ ПАВЛІСЬКИЙ, сотрудник Архикатедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці:

«Нема будь-якого застереження чи якогось страху, що ця вода не є свяченою. Ця воді дійсно є цілющою, вона є на оздоровлення душі і тіла. На освячення домівок. На очищення наших сердець і тіл від бруду».

Працівники комунального підприємства вірять у цілющі властивості йорданської води. Кажуть, відколи започаткували таку традицію, зменшилася кількість аварій на мережах.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

«За твердженням багатьох священиків і Богословів. Вода в цей день. Незалежно від того чи була освячена до того, чи не була, вона набуває цілющих властивостей. Тому ми цим обрядом тільки підсилюємо ці властивості».

Міські посадовці ж надіються, що ця свята вода очистить не лише людей, а країну загалом.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Кожного року, з року в рік ми чекаємо цього свята. Сьогодні це свято напевно в цей рік є особливим і будемо сподіватися, що ця вода змиє всю цю нечисть, яка є в країні в цілому».

Тернопіль перший в Україні започаткував таку традицію. Після нашого міста воду відтепер таким чином освячують й в інших обласних та районних центрах.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top