Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Люди вимагали пояснити, чому три автобуси спецпризначенців цієї ночі відправили до столиці?

Люди вимагали пояснити, чому три автобуси спецпризначенців цієї ночі відправили до столиці?

Близько сотні тернополян сьогодні вимагали пояснень очільника обласної міліції, стосовно відправлення цієї ночі трьох автобусів ” беркутівців”  з Тернопільщини до Києва. Через півгодини скандувань та промов під стінами обласного УМВС, до людей таки вийшли, проте не начальник, а його заступник. Василь Облещук пояснив, його керівник на завданні в районі і сьогодні вночі ніяких спецпризначенців до столиці не відправляли.  Наголосив пан Облещук і на тому, що повідомити про місцезнаходження «Беркуту» та про завдання для силовиків не може, бо ця інформація під грифом секретності.

 

« Всі вийшли, як реакція на події, що відбуваються в Києві, люди хочуть показати своє ні, що вони живуть в вільній державі»

« Інше питання тут, чому спецпідрозділ «Беркут», поїхали в Київ, так тернопільські, для чого вони і хто дав приказ»

« Щоб не били наших дітей, щоб ми жили в вільній країна, а не такій корумпованій, як вона зараз є»

« Замучило те, що сталося сьогодні вночі, вимагають люди від міліції, чому вони беруть всіх і залякують»

 

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВС в області

“Кожен працівник міліції дає присягу українському народу, які питання є? – на підставі чого спецпідрозділ поїхав в Київ?  – Причому тут поїхав чи не поїхав?  – Як при чому? – вчора «Беркут» не виїжджав, стопроцентну вам даю гарантію”.

 

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top