Ви знаходитесь: Головна / Новини / Майдан об’єднав футбольних фанатів усього світу

Майдан об’єднав футбольних фанатів усього світу

Майдан обєднав футбольних фанатів усього світу. Щоб підтримати українців закордонні уболівальники приїжджають в «гарячу точку» Києва. Звідки саме, знають наші кореспонденти.

тернопільський футбольний фанат:

«До України приїжджають фанати з ближчих країн СНД. В основному російські фанати, їх є невелика кількість. Також білоруські фанати, фанати клубу «БТ». Також були греки з «Олімпіакоса» їх також не багато, але вони підтримували рух фанатів в Україні».

Цей Тернопільський футбольний фанат свого лиця показувати не хоче. Каже, він та його друзі-вболівальники місцевої команди, активно підтримують Євромайдан. Проте, до радикальних дій, як до прикладу їхні однодумці з Дніпропетровська, вдаватися не будуть.

 «Один за всех! И все за одного!»

тернопільський футбольний фанат:

«В основному це йде підтримка у Києві. Тут ми основної ролі не граємо. Частина людей перебуває в Києві, в основному це відбувається змінами, ми міняємося час від часу».

Найбільше воюють футбольні фани проти так званих «тітушок».

тернопільський футбольний фанат:

«Ці хлопці футбольні фанати, які просто зраджують клубам і вступають в лави так званих «тітушок». З нашого боку це не правильно, це молоді люди, які теж спортсмени, вони теж не правильно з свого боку роблять».

Уболівальники кажуть, що не зраджуватимуть своїх позицій і підтримуватимуть народ.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top