Ви знаходитесь: Головна / Новини / На недільне народне віче тернополяни прийшли з каструлями на головах

На недільне народне віче тернополяни прийшли з каструлями на головах

Кумедні маски, чудернацькі окуляри, каструлі на головах – це модні аксесуари цієї зими. Після прийняття скандальних законів, обурені тернополяни вирішили продемонструвати своє ставлення до документів. Сотні городян вийшли на театральний майдан на Віче очищення з криками «Ганьба» та закликами до рішучих дій. Дехто з них не забув взяти з собою заборонені сьогодні шоломи та маски.

Двоє друзів Віктор та Василь прийшли на майдан з кухонним приладдям на голові та в окулярах, які прикривають половину обличчя. Протестують на Театральному хлопці майже кожної неділі, але в таких образах – вперше.

ВАСИЛЬ:

«Прийшли так, щоб себе захистити і звернути увагу на те, що закони, які були прийняті 16-го числа, є зовсім абсурдними».

Захистити себе і відстояти своє майбутнє прийшов з батьком за руку і маленький Арсен. Він також недільних народних зібрань не пропускає. На віче 19 грудня одягнув хокейний шолом.

АРСЕН:

«Бо тому, щоб не прибило мене».

Щотижневі мітинги в Тернополі відбуваються вже впродовж двох місяців. Незважаючи на пронизливий вітер, дощ чи сніг, люди все одно приходять на майдан, моляться та радяться, що ж робити далі.

МАРІЯ КОНОВАЛЕНКО:

«Тішуся і мокну. Тішуся і плачу водночас. Я так тішуся, щоб ті люди трошки зрозуміли, ті нелюди, бо ж інакше не годен сказати».

Перед народом виступили місцеві лідери. На Віче прийняли резолюцію, адресовану керівникам української опозиції та світовій спільноті.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top