Ви знаходитесь: Головна / Новини / Обласна рада оскаржить рішення адміністративного суду

Обласна рада оскаржить рішення адміністративного суду

Оскаржені прокуратурою рішення Тернопільської обласної ради під час позачергової сесії минулої суботи, вже другий день розглядає окружний адміністративний суд міста. Що постановила Феміда – у сюжеті.

Визнання Народної Ради, заборону функціонування «компартії» та «партії регіонів» на Тернопільщині, створення Самооборони на суботній позачерговій сесії обласної ради 25 січня, вчора скасував окружний адміністративний суд. Сьогодні ж Феміда продовжила розгляд прийнятих депутатами рішень. Суд вирішив скасувати висловлену недовіру обранців до голови області Валентина Хоптяна.

CЕРГІЙ БАНАХ, перший заступник прокурора Тернопільської області:

 «Позов прокуратури був розглянутий та задоволений. Вважаєм дане рішення законним та обгрунтованим».

Як повідомив нашій знімальній групі депутат Тернопільської обласної ради, він же керівник Штабу національного спротиву в області Володимир Стаюра, прийняті судом рішення оскаржуватимуть.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, депутат Тернопільської обласної ради:

 «Ми будемо оскаржувати рішення суддів в юридичній площині. Але ми не визнаємо ті рішення. Ми працюємо дальше і ті всі рішення ми вважаємо законними».

Як зазначили в прокуратурі, рішення тернопільської Феміди може бути оскаржене у Львівському апеляційному суді впродовж 5 днів.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top