Ви знаходитесь: Головна / Новини / Полковник СБУ бив вікна у домі тризубівця?

Полковник СБУ бив вікна у домі тризубівця?

Головному тризубівцю Тернопільщини побили вікна. Ввечері 19 січня Василь Лабайчук саме мав від’їжджати у Київ. Та близько опівночі йому зателефонував батько і повідомив, що на їхній будинок у селі Красносільці, Збаразького району, напали.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, голова Тернопільського обласного осередку «Тризуб»:

«Що говорить батько: він сидить в хаті, чує удар в скло. Він добре, що не розгубився, вибіг з хати і бігом почав бігти за ними. Побачив, як через пліт перестрибує три людини. Йшли хлопці, тато швиденько ще мобілізував тих хлопців, хлопці почали тоже за ними бігти. Вони відбігають вниз 150 м приблизно від хати, там стояла їхня машина – чорний Ніссан, номерні знаки ВО 3089 АА».

Після дзвінка Василь одразу виїхав з Тернополя до батьківського дому. На місці застав міліцію та одного з трьох хуліганів, який не зміг утекти. Від останнього, розповідає хлопець, несло алкоголем. Та оскільки порушник скаржився на самопочуття, йому викликали швидку.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, голова Тернопільського обласного осередку «Тризуб»:

«Його забрала швидка в Збараж, в Збаражі його оглянули, аналіз крові відмовились брати на вміст алкоголю, і швиденько повезли в обласну лікарню. Оскільки його помістили в нейрохірургічне відділення обласної лікарні, то, за тою інформацією, яка в мене є, зараз будуть намагатися йому там якийсь струс мозку намалювати, ще шось».

У затриманого Василь Лабайчук виявив дійсне посвідчення полковника Служби безпеки Григорія Магері. А на запитання хлопця, що він робив біля його будинку, хуліган відповів, що заблудився. Сам Лабайчук побиття вікон у батьківському домі пов’язує зі своєю діяльністю в «Тризубі», активним у «Правому секторі», що бере участь у столичних подіях Євромайдану.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top