Ви знаходитесь: Головна / Новини / Причал «Хутір» не ремонтуватимуть… поки що

Причал «Хутір» не ремонтуватимуть… поки що

Причал «Хутір» ще з минулого тижня закритий.  Причина –  обвал лівої частини платформи. Проте відновлювати його наразі не будуть. Чому, – знає Тарас Бурак.

До настання тепла спеціалісти КП «Тернопільелектротранс», в якого й перебувають на балансі пристані міського ставу, можуть лише здогадуватись яким чином відремонтувати пошкоджений об’єкт. Також у підприємстві не знають скільки коштів потрібно, щоб привести споруду у належний стан.

ВІТАЛІЙ ПОПОВИЧ, керівник прес-служби КП «Тернопільелектротранс»:

 «Потрібно провести аналіз, що там під самою платформою. Тобто в якому стані самі опори – наскільки вони прийшли в негодний стан. Тобто їх можна або поміняти, або ще іншими спеціальними засобами викачати воду, вставити спеціальні труби і залити бетоном. Який саме з цих варіантів буде використано підприємством поки що невідомо. Тобто його треба вивчити фахівцями, а тоді приймати рішення».

Вивченням поломки та її усуненням, за словами Віталія Поповича, займуться спеціалісти з настанням весни, коли розтане крига на водоймі міста.

Автор: intb

1 коментар

  1. Про це ви дізналися завдяки моїй статті в спільноті “mywest” у соціальній мережі “Вконтакті”. Також повідомлення присутнє і тут – http://bomphoto.io.ua/s95800
    Добре, що висвітлюються такі новини, проте можна якось вказати, звідки ви дізналися про це.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top