Ви знаходитесь: Головна / Новини / Підйом на гору лижної траси буде платним, зате комфортним

Підйом на гору лижної траси буде платним, зате комфортним

Підніматися на гору любителям катання на лижах, санках, чи сноуборді, невдовзі буде легше. На гірці, що поблизу 11 школи, встановили новий підйомник. Детальніше – у сюжеті.

Понад 100 тисяч гривень витратили, щоб привезти зі Швейцарії та встановити  підйомник на пагорбі, що на вулиці Тарнавського. Поставили техніку на початку цього року. Процес встановлення тривав майже тиждень. За словами заступника директора спортивної школи «Екстрім», вихованці закладу підніматимуться на гору безкоштовно. Для любителів катання послуга коштуватиме в межах 5 гривень за підйом. Але тепер діставатися на вершину лижної траси комфортніше.

ТЕТЯНА РОМАНИШИН, заступник директора ДЮСШ «Екстрім»:

 «Цей підйомник зручніший. Меншим діткам зручніше на ньому підніматися. На старому підйомнику нам потрібно було їх вчити, ми самі повинні були майже на руках вивозити наверх. Тут вони вже самі зможуть чіпатися до нього. Просто береш ручку і тримаєшся. Виїжджаєш наверх без проблем».

Заміна підйомника на горі – це перший етап у роботі над майбутнім гірськолижним комплексом. У планах інвесторів, каже Тетяна Романишин, встановити снігову гармату та облагородити територію лижної траси. Такі роботи планують провести вже в цьому році.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top