Ви знаходитесь: Головна / Новини / Після Старого Нового року на Тернопільщині стане ще холодніше
Після Старого Нового року на Тернопільщині стане ще холодніше

Після Старого Нового року на Тернопільщині стане ще холодніше

Зима в Україну таки прийде. Зниження температури та сніг в нашу область прийшли вже сьогодні. Холодну погоду і снігопади метеорологи прогнозують і завтра-післязавтра.

ОКСАНА СОФІНСЬКА – метеоролог Тернопільського гідрометеоцентру

«Очікується поступове зниження температури повітря і опади у вигляді снігу, мокрого снігу при проходженні фронту, поривчастий вітер до 15-20 м/сек і температурні показники нічні будуть поступово знижуватися до –5–10 градусів морозу, денні будуть від 0 до –5 градусів морозу».

Холоднішатиме за прогнозами синоптиків й надалі. Температура знижуватиметься через атмосферні фронти, які цими днями охоплюють більшу частину нашої області.

ОКСАНА СОФІНСЬКА – метеоролог Тернопільського гідрометеоцентру

«Будуть більш активні ті атмосферні фронти, повинні нам давати значну кількість опадів. При проходженні фронту повинен випадати сніг, мокрий сніг. Після проходження фронту повинен відбуватися затік холодного арктичного повітря. Тому буде спостерігатися нестійка погода, з достатньо великою амплітудою коливання температурних показників і з опадами у вигляді снігу. І ближче до Йорданських свят ми все ж таки очікуєм, що морози ще посиляться. Тому всі зимові процеси, зимові явища, думаю, у нас ще попереду».

Метеорологи переконані, друга половина календарної зими буде зі снігом та морозом, хоч і не надто сильним.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top