Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополянам страшно ходити вулицями міста

Тернополянам страшно ходити вулицями міста

Сьогодні під стінами обласної міліції, незважаючи на тріскучий мороз, було гаряче. Обурені тернополяни вкотре зібралися біля управління МВС. Що хотіли почути городяни від міліціонерів, дивіться далі у сюжеті.

Повернути тернопільський «Беркут» та солдатів з Києва додому вимагають небайдужі мешканці міста. В людей питання одне, чому чиїсь сини повинні, ризикуючи своїм життям, захищати злочинну владу і йти проти вільного народу?

МИКОЛА ШПАКОВСЬКИЙ, активіст:

«Ми не хочемо, щоб вони мерзнули, ми розуміємо, що ми виховувались однаково, за певними культурними, релігійними традиціями. Ми знаємо, що матері за них також переживають. Ми знаємо, що вони там хворіють і ми хотіли б якогось підтвердження, що вони повернуться і що вони теж можуть без трибуналу повернутися до народу».

Підтримали городяни і звернення до Міністра внутрішніх справ та начальника обласної міліції, прийняте на сесії облради, щодо повернення «беркутівців» зі столиці на Тернопільщину.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Звертаємося до вас, із вимогою негайного підписання наказу щодо відкликання спецпідрозділів, які перебувають у підпорядкуванні УМВС в Тернопільській області».

Рішення передали заступнику начальника УМВС в області і на його розгляд дали одну добу.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВС в Тернопільській області:

«Дане рішення, на сьогоднішній день, на цю хвилину в управління не поступило. Це рішення поступає сюди, ми реєструємо, у визначений термін ми скеровуємо у Міністерство і я думаю, що Міністерство прийме правильну позицію».

Люди, котрі зібралися на мітинг наголошують на тому, що вони аполітичні. Кажуть, зв’язуються між собою у соціальних мережах і об’єднуються, бо вже не відчувають себе безпечно у місті.

ЮРІЙ ЗАВАДСЬКИЙ, активіст:

«Віднедавна я себе відчуваю, на жаль, у цій країні емігрантом. А зараз я себе відчуваю емігрантом, який завжди оглядається. Який возить величезний гайковий ключ під сидінням».

Заступник начальника УМВС в Тернопільській області Василь Облещук, намагався усіх заспокоїти і в підтвердження своїх слів публічно назвав особистий номер телефону для тих, кому загрожує небезпека.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВС в Тернопільській області:

«Ми гарантуємо вам безпеку в місті Тернополі, маєте мій номер телефону, я вам дам в любий час. 067 93 02 032».

Не підтвердив Василь Облещук й інформацію про рапорти на звільнення кількох «беркутівців» з Тернополя.

 

 

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top