Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополян просять їхати в Київ на мирний Майдан

Тернополян просять їхати в Київ на мирний Майдан

Частина поїхала в Київ, а частина вийшла на місцевий майдан. Тернополяни не залишаються осторонь протистоянь у центрі столиці. Наш кореспондент Вікторія Кравець бачила, як повертається тернопільський Євромайдан.

Молода тернополянка Соломія 22 січня прийшла на Театральний майдан з бабусею. Дівчина розповідає, регулярно буває на центральній площі міста. А після останніх подій у Києві просто не могла залишитися осторонь. Вже б сьогодні їхала в столицю, але не пускають.

СОЛОМІЯ ДМИТРІЄВСЬКА, тернополянка:

«Мене мама не випускає поїхати в Київ. Тому що вона за мене переживає. Це дуже страшно відпускати. Родичі мої, їх так само в Києві немає. Є з Полтави. Але вони також коли мають змогу, їздять в Тернопіль. А сюди ми підемо і подивимося, які потрібно ліки, то зможемо – допоможемо».

Крім Соломії, опівдні на тернопільському майдані зібралося ще кілька сотень громадян. Усі вони готуються виїжджати в Київ, а хто не може – стоятимуть на мітингах у Тернополі.

ТЕОДОР ОКОНСЬКИЙ, тернополянин:

«Повністю підтримую. Боротися до останнього подиху з бандитською державою. Так, як будуть люди закликати, так я буду підтримувати по всій моїй можливості. Скільки буду годен».

ІРИНА БАШТА, тернополянка:

«Звичайно, ми підтримуєм Майдан разом зі всім українським народом. Відносно планів важко сказати, тому що… Не знаю, просто нема слів після дій нашої влади. В Тернополі ми постійно на Майдані. На жаль, не дуже маю змогу їхати, тому що чоловік пересувається на візку. Але всім серцем, думками і матеріально як можу, допомагаю».

Координатори тернопільського майдану закликали людей записуватися на поїздки в столицю. Особливо запрошують чоловіків. Із собою обов’язково брати теплий одяг, засоби захисту і, хто має, легальну зброю. Медикаменти і продукти також варто передавати київським мітингувальникам. Та оскільки місцеві активісти відповідальності за долю тернополян в столиці не беруть, людей закликають їхати на мирний протест на Євромайдан, а не на бої на вул. Грушевського.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top