Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільських комунальників викликають в міліцію

Тернопільських комунальників викликають в міліцію

Під Тернопільський адмінсуд висипали кілька машин снігу. Про це сьогодні повідомила прес-служба обласної міліції. Та вже до початку робочого дня цей сніг розчистили. Проте в тернопільських комунальників проблеми тільки почалися. Водія однієї з машин Дорожньої служби, яка цієї ночі прибирала місто, викликали в міліцію. Так правоохоронці розслідують, хто ж висипав сніг під двері суду. Не врятувало водія навіть те, що сніг він вивозив за готель «Тернопіль», оскільки там незабаром має відбутися Свято зими.

ВОЛОДИМИР ЗДОРОВЕГА, водій (Дорожня служба):

«Приїхала спочатку Державтоінспекція, говорить, що хтось там висипав на вул. Острозького сніг. Ми кажем, ми возили сніг за готель «Тернопіль». І вони приїхали туди і записали номер машини, і вранці приїхали, мене хотіли забрати. Потім поговорили з начальником, начальник був, і відпустили. І мене начальник прислав, щоб я ще перевіз в Малашівцях бульдозера. Я то зробив. А вони приїхали сюди за мною. І на тім кінець».

Представник відділу боротьби з економічною злочинністю зупинив пана Володимира при виїзді з Тернополя. І взявся вручати йому повістку в міліцію.

ЮРІЙ КАНТИЦЬКИЙ, представник служби по боротьбі з економічною злочинністю Тернопільського УМВС

«– Є доручення в мене. Є кримінальне провадження і є доручення слідчого. – А можете нам його показати, якщо можна? – Зараз».

Та вручивши повістку, правоохоронець швидко накивав п’ятами, забувши, що обіцяв нашим кореспондентам показати кримінальне провадження:

 «Покажіть нам, будь ласка, провадження, представник міліції!»

Працівники Дорожньої служби продовжили свою роботу. Проте запевнили, що все таки завітають до відділку міліції.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top