Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільського Діда Майдана гостинно прийняли в центрі Києва

Тернопільського Діда Майдана гостинно прийняли в центрі Києва

З початку зими він щодня на євромайданах. То тернопільському, то київському. «Головному обозному» нашого міста вже більше 70 років, а в боротьбі за європейську Україну він дає фору значно молодшим за себе. Наші кореспонденти поцікавилися в Діда Майдана, як він оцінює останні події в столиці.

Справжнім іменем Івана Мандрика не називали вже давно. З грудня він та всі однодумці іменують його Дідом Майданом. Бути на полі боротьби він вважає своїм обов’язком. Усе, що відбувається довкола нього, чоловік записує. Згодом ці нотатки аналізує та робить певні політичні висновки. Основною причиною застосування сили проти людей, за спостереженнями діда Івана, є відсутність провідника-лідера.

ІВАН МАНДРИК, Дід Майдан:

«В нас нема вождя революції, а зараз – вождя громадянської війни. Це знають політологи. Я інженер з м’ясокомбінату, я пенсіонер, дитина війни, але аналізую, ходжу, дивлюся. Якби був вождь революції, якби став зараз, завтра-післязавтра вождь громадянської війни, за тиждень, чи за три дні, як ми хрестимося: во ім’я Отця, Сина, святого Духа – Трійця, три доби і в нас перемогла революція».

Побачивши на власні очі тих, хто стоїть на Грушевського в Києві, Іван Мандрик впевнений, це справжні воїни. Та воювати зі службовцями, передусім повинні не пересічні громадяни, а ті ж високопосадовці.

ІВАН МАНДРИК, Дід Майдан:

«Перший ешалон мають бути депутати перед беркутівцями, різних рівнів. Другий ешалон – афганці і особливо отой «Альфа», Афган проти Моджахед, вони знають, як воювати і як пробити тих беркутівців, і як не дати їм витягати небіжчиків з колони, постріляних з Українського дому. Небіжчики постріляні забираються в мішки, грузяться в машини, оті от будки спеціально такі воронки і відвозяться, на мою думку, на Байкове кладовище в крематорій».

Цього місяця тернопільський Дід Майдан уже двічі бував у столиці. Днями планує їхати туди знову. Каже, що тамтешня атмосфера дуже доброзичлива. Холодним та голодним на Євромайдані не залишається ніхто.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top