Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Штаб безпеки Тернополя вступили колишні військовослужбовці

У Штаб безпеки Тернополя вступили колишні військовослужбовці

Склад Штабу безпеки життєдіяльності Тернополя ще не остаточний. Вступати в об’єднання закликають всіх, хто може і повинен захищати свій край. Хто увійде в Штаб безпеки, знають наші кореспонденти.

Ті, хто ще пару років тому віддано служили в українській міліції, сьогодні відхрещуються від цього органу. Екс-силовики, які погодилися вступити в Штаб безпеки життєдіяльності Тернополя, запевняють, що вчитимуть і молоде покоління захищати свій народ, а не владу. Так міліціонер у третьому поколінні Ігор Кулик готовий перервати сімейну традицію через позицію сьогоднішніх правоохоронців.

ІГОР КУЛИК, підполковник міліції у відставці:

«І мабуть, на мені династія в міліції закінчилася. Тому що свого сина я на таку службу, в таку систему ніколи в світі не пошлю. Я прийшов до вас, користуючись нагодою, звернутися до діючих працівників органів внутрішніх справ не в формі, а в кітелі працівника української міліції з відзнаками, які отримав під час проходження служби. Це закономірно, що людина приходить на службу в міліцію і з романтичних, і з інших, скажімо, законних спонукань і прагнень».

ВАЛЕРІЙ БОНДАР, директор Тернопільської школи допризовної підготовки:

«Як бувший, вірніше, бувших не буває, як військовий професіонал я готовий надати свої знання, вміння для того, щоб допомогти вирішенню ситуації, яка склалася в країні. Тому що зараз, на даному етапі я готую молодь, юнаків 10-11 кл., і готую їх для захисту нашої держави. Якщо все, що від мене залежить потребує, я надам свої знання і стану поруч, разом з громадянами нашої держави».

Стояти пліч-о-пліч з українським народом готові чи не всі колишні тернопільські військові. Більшість з них – уже на київських барикадах.

РОМАН ХРАПЦЬО, голова міської Спілки ветеранів Афганістану:

«В любий час, в любий спосіб ми захистимо наш народ. Все, що від нас потрібно, ми виконаємо».

ВАСИЛЬ КОГУТ, 1-й заступник голови обласної Спілки ветеранів Афганістану:

«З 3 грудня ветерани-афганці Тернопільщини – на Майдані в Києві, на барикадах. Пройшло вже тисячі їх там, і сьогодні вони там, і сьогодні від’їжджають. Ветерани Афганської війни знають, як боротися, вони неодноразово були в різних боях. І тому ми запевняєм і міську владу, і весь народ України, що ветерани-афганці з українським народом і завжди будуть з ним».

Нагадаємо, про безпеку в Тернополі під час столичних протистоянь дбатимуть не тільки керівники міськради, служби надзвичайних ситуацій та міліції, а й депутати міста. Останні контролюватимуть ситуацію кожен у своєму окрузі. Водночас міський голова закликав правозахисників не порушувати справ проти блокувальників обласної адміністрації. Оскільки представники державної влади самі спровокували людей на такі дії.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top