Ви знаходитесь: Головна / Новини / Хмельницька сім’я грабувала хазяїв з Тернопільщини

Хмельницька сім’я грабувала хазяїв з Тернопільщини

Більше 30 крадіжок з підвальних приміщень, гаражів та інших підсобних господарств жителів Чортківського, Борщівського та Монастириського районів – це справа рук злочинного квартету з Хмельниччини. Ціла родина  стала на кримінальний шлях збагачення.

Через чисельні повідомлення про підвальні крадіжки правоохоронці припускали, що діє група зловмисників. Аби вийти на слід злочинців, міліціонери почали посилено відпрацьовувати населені пункти, де  чинилися  злочини. І таки взяли «на гарячому» зграю злодіїв. Як виявилося, чуже брали четверо жителів Хмельницької області. Усі вони родичі.

ВОЛОДИМИР ГУСКА, перший заступник начальника Борщівського райвідділу міліції:

«Батько 1969 р.н., який в даний час розшукується. В сина і дружини судимостей ще не було».

З підвалів сім’я виносила практично все, що можна було згодом реалізувати на ринку – від картоплі до інструментів, залишаючи власникам практично порожні полиці.

ВОЛОДИМИР СПОЛЬСЬКИЙ, старший слідчий Борщівського райвідділу міліції:

«Викрадали все, що можна винести з підвалу: інструмент, електродрелі , болгарки, акумулятори, інструменти-ключі, балони, електропроводи».

Зграя виїжджала на «полювання» вночі. Користувалися вантажним фургоном. У момент затримання сім’я навідалася у Скалу-Подільську. Саме в цей час правоохоронці проводили в селищі відпрацювання. Помітивши припаркований неподалік багатоповерхівки вантажний бус, міліціонери зупинилися перевірити, що в пізній час привело водія автівки з номерами іншого обласного центру до Скали.

БОРИС СТУДЗІНСЬКИЙ, перший заступник начальника Чортківського райвідділу міліції:

«Найбільш актуальний їхній злочин був – це угон автотранспорту. Користуючись тим, що у них був аналогічний транспортний засіб, вони угнали автомобіль і частину деталей з нього переклали на свій автомобіль з метою подальшої реалізації. Ці всі злочини були доведені цій групі осіб. Члени групи зізналися в скоєному. В ході злочинної діяльності група користувалася власним автотранспортом. Вони в нічний час під’їжджали до підвалів громадян. Вибирали найменш захищені підвали і де мало ходить людей. Проникаючи в підвальне приміщення шляхом зриву замків, брали все, що їм було необхідно. Не брезгували нічим. Брали все підряд. Коли бус був завантаженим вони їхали до місця проживання. Частину використовували для власних потреб іншу – з метою подальшої реалізації».

Так і в момент затримання у салоні буса застали жінку. З міліціонерами вона спілкувалася неохоче. Пояснюючи, хто така і що тут робить, помітно нервувала. Адже фургон в цей час був уже завалений краденим, а троє її спільників господарювали в чужих підвалах. Співжитель жінки, збагнувши, що їх піймали, встиг втекти. Сьогодні він у розшуку. Сина і зятя міліціонери затримали. Вони перебувають під арештом. Кримінальне провадження розпочато за част. 3 ст. 185 Кримінального кодексу.

Також є докази, що зловмисники причетні до серійних крадіжок, незаконного заволодіння автотранспортом, окрім Борщівського, ще й в Чортківському та Монастириському районах. Міліціонерів райвідділу, які розкрили злочин та затримали крадіїв, відзначили.  Їх преміювали грошовою винагородою.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top