Ви знаходитесь: Головна / Новини / Інтереси тернополян представлятиме Українська Народна Рада
Інтереси тернополян представлятиме Українська Народна Рада

Інтереси тернополян представлятиме Українська Народна Рада

Українську Народну Раду, яку нещодавно створили у Києві, визнали і в Тернополі. В слід за облрадою таке рішення прийняли і міські депутати. Детальніше – у сюжеті.

Українська Народна Рада відтепер представлятиме інтереси громади і в Тернополі. Сьогодні, на сесії міської ради, депутати визнали колегіальний орган, створений на Всеукраїнських зборах громадян 19 січня цього року в Києві на Майдані Незалежності.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Враховуючи ситуацію яка склалася в державі, є необхідність прийняти таке рішення. Оскільки сьогодні органи державної влади в області і в місті втратили свій моральний авторитет і підтримку від людей. Всі ми бачимо, що йде узурпація влади. Продовжує литися кров мирних людей. Тому таке рішення було прийнято».

Серед іншого, на сесії депутати обмежили повноваження правоохоронних органів у нашому місті.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Встановити, що на території міста Тернополя не можуть проводитись заходи за участю особового складу Збройних Сил України, МВС України, інших правоохоронних органів з використанням спеціальних засобів, зброї та військової техніки, які спрямовані на обмеження прав громадян та проведення мирних зібрань. Контроль за виконання цього рішення покласти на міського голову».

Вирішили на засіданні відкликати депутата міської ради, члена фракції Партії регіонів та заступника голови Тернопільської ОДА Петра Гоча. Також, обранці, звернулись до Ради Європи та ОБСЄ з проханням допомогти українському народу. Зберегти демократичний устрій і не допустити остаточного встановлення в державі диктатури та узурпації влади президентом України.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top