Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / АППУ та Антимонопольний комітет Тернопільщини підписали меморандум про співпрацю
АППУ та Антимонопольний комітет Тернопільщини підписали меморандум про співпрацю

АППУ та Антимонопольний комітет Тернопільщини підписали меморандум про співпрацю

Асоціація платників податків та Антимонопольний комітет в області відтепер проводитимуть спільні перевірки, наради, семінари та розгляди справ. Сьогодні вони підписали  меморандум про співпрацю і разом сприятимуть розвитку бізнесу Тернопільщини на засадах здорової економічної конкуренції.

ІВАН КУРНИЦЬКИЙ, голова обласного ТВ Антимонопольного комітету України:

«Якщо буде економічна конкуренція, значить буде і прогрес у всіх діяльностях нашого економічного бізнесу, тому ми сьогодні десь вбачаємо таку співпрацю з Асоціацією платників податків».

Подібні меморандуми Асоціація уже раніше підписала з виконавчою владою, з Міністерством доходів і зборів, з громадськими організаціями. Тепер ця співпраця поширилася ще й на Антимонопольний комітет.

ЯРОСЛАВ КАРПИК, голова Ради ТВ АППУ в області:

«Головна мета і завдання нашої Асоціації – це зробити нормальний, хороший клімат для процвітання, для розвитку підприємництва і разом з тим, в деякій мірі, захистити може від того, щоб контролюючі органи, вони може не завжди об’єктивні, і дати хороший хід нашому співробітництву між Антимонопольним комітетом і Асоціацією платників податків».

Нагадаємо, Асоціація платників податків в області працює уже третій рік.  Її основне завдання – це  допомога та роз’яснення норм законодавства підприємцям.  За річними підсумками діяльності Територіальне відділення Тернопільщини посіло третє місце серед відділень Асоціації зі всієї України.

 

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top