Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Бюджетникам Тернополя не виплачують вчасно зарплату

Бюджетникам Тернополя не виплачують вчасно зарплату

Бюджетникам Тернополя, серед яких  вчителі, лікарі, працівники соціальної сфери, не виплачують вчасно зарплату, затримують аванси. У цьому міський голова звинувачує казначейство.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні, коли міська рада має 20 млн. гривень вільних залишків коштів, які для того, щоб раціонально використати, було проведено конкурс, є державний банк переможець, який має дати 19%  ставки на депозиті. Ми вже майже місяць часу ці кошти не можемо отримати на свій депозит, тому що в нас держава, через казначейство, фактично їх вкрала. Використовує в своїх цілях і ми не отримуємо ні процентів по депозитах, ні не можемо забезпечити своєчасну виплату  заробітної плати».

Заробітну плату за січень виплатили, каже міський голова. За лютий аванси ідуть з затримкою і  не проводяться усі необхідні платежі. Постачальники відмовляються працювати з органами місцевого самоврядування.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Якщо на сьогодні маємо не проведені платежі в межах 2 млн. грн. – це ще невелика сума. Але до кінця місяця, коли підуть в казначейство платіжні доручення по кредиторській заборгованості, яка неоплачена за 2013 рік – це ляже в казну ще 12 млн. Тобто сума неоплачених платежів буде  через декілька тижнів становити понад 14 млн. грн.».

Станом на сьогодні заборгованості по заробітній платі міське казначейство немає, каже його керівник. Але є затримка авансу. Михайло Данилюк запевняє, докладає усіх зусиль, щоб це питання вирішити.

МИХАЙЛО ДАНИЛЮК, начальник управління державної казначейської служби в  Тернополі:

«Я можу приблизно сказати: день-два, ну потолок три, і ми ліквідуємо затримку по заробітній платі. Є окремо заборгованість по незахищених статтях. Вона також буде ліквідована по мірі наступності. Ну там трошки складніше».

Як буде з виплатами в березні, Михайло Данилюк прогнозувати не береться. Каже, усе залежить від того, як працюватиме українська економіка.

 

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top