Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Від грипу уже помирають люди

Від грипу уже помирають люди

Грип та ГРВІ все більше відправляють мешканців Тернопільщини на лікарняне ліжко. За останній тиждень епідеміологи області спостерігають ріст захворювань на ці недуги. З настанням відносного тепла епідеміологи нашої області фіксують все більше випадків захворювань серед населення на грип та ГРВІ. Більша частина  з них – школярі, кажуть у санепідслужбі області.

СВІТЛАНА МАЦІПУРА, головний спеціаліст ГУ Держсанепідслужби в області:

 «За останній тиждень захворіло в області 3482 особи. Це на 17% більше в порівнянні ще з попереднім тижнем. Із всіх захворівших 59% діти, підлітки. Із захворівших дітей близько 60% це діти шкільного віку. Госпіталізовано було за останній тиждень 180 осіб і з них 118 це діти».

Уже зареєстрували в Україні і першу смерть від грипу, каже Світлана Маціпура.

СВІТЛАНА МАЦІПУРА, головний спеціаліст ГУ Держсанепідслужби в області:

 «В Україні зареєстровано один летальний випадок у Донецькій області. В Тернопільській області летальних випадків від грипу не зареєстровано».

Щоб уникнути простуди чи грипу медики традиційно рекомендують вживати більше вітамінів та збалансовано харчуватись. Також частіше бувати на свіжому повітрі. Але якщо  недуга все ж візьме над вами верх потрібно відразу звернутись до  лікаря.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top