Ви знаходитесь: Головна / Новини / В амбулаторії сімейного лікаря №14 – нове обладнання

В амбулаторії сімейного лікаря №14 – нове обладнання

Результат аналізу крові за одну хвилину тепер можуть отримати пацієнти амбулаторії сімейного лікаря номер чотирнадцять. Цей медичний заклад розташований на «Алясці» і в ньому обслуговують кілька тисяч мешканців мікрорайону.

Амбулаторія працює вже протягом двох років. А віднедавна лікарі мають змогу працювати там на сучасному медичному обладнанні. Гематологічний, аналізатор, аналізатор сечі, ЕКГ, пульсоксиметр, глюкометр, який визначає рівень цукру і холестерину в крові, та інші прилади, які спрощують роботу та економлять час лікаря і пацієнта.

ІРИНА ОЛЕЩУК, медична сестра:

«Раніше в нас не було можливості в нашій амбулаторії зробити аналізи. Треба було йти в поліклініку. А тепер ми маємо можливість на місці зробити аналізи».

МИКОЛА МЕДВІДЬ, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги:

«Це стосується лабораторної діагностики, яка дозволить цим лікарям, які тут працюють, виконувати в повному обсязі ті завдання, які ставляться для первинної медико-санітарної допомоги».

Лікарняне обладнання коштує майже 900 тисяч гривень. Та й загалом витрати на відкриття, ремонтні роботи і необхідні медичні прилади для амбулаторій є тягарем для міського бюджету. Держава грошей на це не дає.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Незважаючи на те, що держава десятками років не виділяє коштів на придбання обладнання, ці кошти виділяються з міського бюджету. Минулого року на галузь медицини було витрачено 1,5 млн. гривень з міського бюджету. Це придбання обладнання, техніки, це ремонтні роботи».

Також сьогодні презентували три санітарних автомобілі, оснащених усім необхідним для потреб Центру первинної медико-санітарної допомоги.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top