Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі метатимуть бруківку на влучність

В Тернополі метатимуть бруківку на влучність

В Росії своя Олімпіада. В Тернополя – своя. 15 лютого, в суботу, в місті відбудуться народні барикадні змагання з метання бруківки та гранати на влучність, піднімання автомобільної шини, метання спису і перетягування линви. В сюжеті ми розкажемо, де і коли відбуватиметься екстримально-оригінальний захід.

В десятій годині ранку на Театральному майдані в суботу, офіційно стартують змагання. Там лунатиме гімн Олімпіади «Горіла шина палала» і формуватиметься колона з учасників. З головної площі міста усі ходою підуть на центральний стадіон. І власне там все відбуватиметься.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

«Ми визначилися на більш, як десяти дисциплінах, серед яких цікавими будуть, збирання і розкладання автомата Калашникова. Вправи з автомобільними шинами. Кидання списів та бруківки на влучність. Одягання протигазів на час. Естафета перенесення поранених і таке інше».

В «Народній Олімпіаді» візьме участь близько 20 команд, по десять людей в кожній. Буде також й команда суддів. Нагороди переможцям вручатимуть перед недільним Віче. Проте, що саме отримають призери, організатори тримають у секреті.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова Штабу національного спротиву:

«Нагороди ми хочемо тримати в інтризі. Це будуть також революційні нагороди».

Організатори переконують, що ідея «Народної Олімпіади» належить громадськості. Також запевняють, що усі змагання будуть максимально безпечними.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top