Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі може розпочатись безстроковий страйк

В Тернополі може розпочатись безстроковий страйк

В Тернополі може розпочатись безстроковий страйк. Про це сьогодні говорили на мітингу, що вібувся під стінами облдержадміністрації. Людей було не так багато, як завжди, проте ті, хто все ж прийшов, надії на перемогу не втрачають. Вимоги громадян слухали і наші кореспонденти.

Тернополянка пані Ніна вкотре прийшла на страйк. Разом з чоловіком, незважаючи на дощ, підтримують решту мітингувальників. Обоє пенсіонери і стоять не за себе, а за краще майбутнє дітей.

НІНА:

«Ми, наприклад, вийшли з чоловіком, щоб добитися кращого майбутнього для наших дітей, внуків. Щоб вони не жити в тій «ніщеті». Працюють, працюють і нічого з того не виходить. Ні квартири, ні роботи, всі виїжджають за границю».

А студенти Галицького коледжу Ігор з Мартою, заради страйку пожертвували великою перервою. Протести в місті відвідують з самого їх старту і кажуть, що в навчальному закладі, таких як вони – багато.

ІГОР:

«Так, в нас зараз перерва, але ми прийшли сюди, щоб підтримати наш народ і стояти проти влади, і сказати свою позицію».

МАРТА:

«Ми, насамперед, віримо в свою перемогу. Ми віримо, що те, що ми показуємо свій протест, влада хоч якось відреагує».

Страйк мав мирний та попереджувальний характер. Спершу планувалось, що до нього долучаться трудові колективи тернопільських підприємств та фірм. На одну годину люди повинні були покинути свої робочі місця. Проте, очікуваної кількості народу не було.

ІГОР:

«Не дуже, не дуже багато людей. Для Тернопільщини, то є мало. Повинно збиратися більше. Не сотні, а тисячі. Як мінімум 10 тисяч».

Оплесками громада сприйняла новину про те, що вчора депутати Тернопільської райради конституційною більшістю висловили недовіру голові Теребовлянської райдержадміністрації Степану Бігуляку. І разом підтримали ініціативу, зробити страйк безстроковим.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Як громадяни України, ми висловлюємо свою форму протесту. Це є законний страйк. І ми будемо страйкувати, так? Страйк охопить Тернопільську область? Страйк охопить Україну?»

Наступного разу тернополяни домовились вийти на Віче, що проводиться кожної неділі, о 12 годині. До нього пообіцяв приєднатись і український опозиціонер Петро Порошенко.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top