Ви знаходитесь: Головна / Новини / До 25 лютого гральні клуби в Тернополі мають закрити

До 25 лютого гральні клуби в Тернополі мають закрити

У Тернополі воюватимуть з «однорукими бандитами». Різку боротьбу з гральним бізнесом почала міська влада та міліція. Як ліквідовуватимуть ігрові автомати, дивіться далі.

Проблема грального бізнесу в Тернополі назріла вже давно. Незаконні ігрові клуби неодноразово намагалися закрити. Але підприємці хитрували, оформляючи бізнес як лотереї. Проте після різкої зміни правлячої верхівки в країні, за тернопільський гральний бізнес взялися знову.

АНДРІЙ ФІРМАН, начальник міліції громадської безпеки міськвідділу УМВСУ в області:

«Були певні обставини, які не дозволяли… законодавства».

У міськраді Тернополя оголосили, що дають підприємцям добу, щоб вони самі забрали свої клуби з міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Одну добу всім власникам, всім, хто здійснює таку діяльність для того, щоб вони не закрили, а забрали їх з території міста. Тобто через одну добу силами громадських активістів, силами підрозділу муніципальної поліції, я сподіваюсь, і міліції тоже, ми забезпечуємо патрулювання міста на перевірку цих установ, цих місць здійснюєм шляхом і починаєм їхній демонтаж».

Вилучені в клубах автомати віддадуть спецвідділу міліції на перевірку. Ліквідувати гральний бізнес у Тернополі хотіли б за тиждень-два. Проте на цьому відстежувати такі заклади не припинять. І закликають громадян повідомляти про ігрові клуби за номерами телефонів: 15-80, 40-20-02 та 067-351-57-10.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top