Ви знаходитесь: Головна / Новини / Замість Народної ради на Тернопільщині – Народний виконком

Замість Народної ради на Тернопільщині – Народний виконком

Після того, як суд заборонив Народну раду та виконавчий комітет Тернопільської облради, Штаб національного спротиву знайшов інший вихід. Його члени створили громадський орган – Народний виконком.

Після заборони судом Народної ради, політики Тернопільщини придумали, як залишити організацію. Їм довелося лише видозмінити об’єднання юридично.

НАТАЛЯ МИХНО, член «Народної ради Тернопільщини»:

«Нам треба було виходити із тієї ситуації іншим чином. Міжфракційне обєднання утворено, ми підсилили себе депутатами, бо це треба було зробити. І утворена Народна рада, котра утворила президію, президія складається із трьох чоловік – це керівники фракцій, і Народна рада утворила виконавчий комітет».

У міжфракційне об’єднання увійшли представники трьох політичних сил: УНП, Свободи та Нашої України. А виконком створили із запропонованих ними кандидатів. Делегували й представників інших партій та громадських організацій.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова «Народної ради Тернопільщини»:

«Ми як би пропонували, щоб у виконком ввійшов Віталій Крутиголова від Дорожнього контролю, враховуючи те, що ми власне свою роботу починали, коли на Тернопіллі була не зовсім проста ситуація з дорогами. Тому ми утворили відразу штаб, який міг би реагувати десь на ті події і допомагати їх реалізувати».

Народна рада Тернопільщини, у свою чергу, обіцяє наглядати за роботою облдержадміністрації. Зокрема, щодо прийняття бюджету на 2014 рік. Проте затвердити кошторис, наголошують члени народного виконкому, можна буде тільки маючи на руках програму соціально-економічного розвитку Тернопільщини.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top