Ви знаходитесь: Головна / Новини / За небезпечними ділянками доріг в області стежать відеокамери
За небезпечними ділянками доріг в області стежать відеокамери

За небезпечними ділянками доріг в області стежать відеокамери

В он-лайн режимі стежать за найпроблемнішими ділянками шляхів області. На Тернопільщині Служба автомобільних доріг вже встановила п’ять камер відеоспостереження. Розміщені вони там, де найчастіше трапляються затори та ДТП.

Камери відеоспостереження дають можливість зекономити час на патрулюванні доріг та оперативніше реагувати. Адже під час негоди, через снігові замети, на автошляхах області традиційно виникають затори.

ПЕТРО ВІЛЬЧИНСЬКИЙ, заступник начальника Служби автомобільних доріг Тернопільської області:

«Вони стоять на найгірших кусках, де постійно виникають затори. Це об’їзна Кременця, це Кам’янки, це Бережани, Монастириськ і Підгороднє»

На цих дорогах є підйоми, які для великовантажного транспорту часто непосильні. Фури буксують, утворюються затори і навіть аварії. У Службі автомобільних доріг щоразу закликають водіїв, не виїжджати у негоду, а особливо у темну пору доби. Останні ж, до звернень не завжди прислухаються.

ПЕТРО ВІЛЬЧИНСЬКИЙ, заступник начальника Служби автомобільних доріг Тернопільської області:

«Великотонажний транспорт – це проблема всієї України. Він не може їхати своїми «лисими» колесами. Навіть по рівній ділянці, якщо чуть-чуть сніжок впаде, або якщо там навіть водичка і болото, та ж сама проблема, що і взимку».

В цьому році кількість камер в Службі автомобільних доріг планують збільшити вдвічі. А загалом їх потрібно вісімнадцять, адже саме стільки на Тернопільщині небезпечних ділянок. Одна відеокамера вартує від 10 до 15 тисяч гривень.

 

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top