Ви знаходитесь: Головна / Новини / Курінь молодої Самооборони створили у Тернополі

Курінь молодої Самооборони створили у Тернополі

Перший в Україні курінь молодої Самооборони імені Степана Бандери сьогодні створили у Тернополі. В організацію вже вступають студенти, члени патріотиних угрупувань та просто небайдужі городяни.

Офіційно оголосити про створення першого молодіжного куреня вирішили саме у день 85-річниці Організації українських націоналістів. Урочисту посвяту перших членів нового патріотичного угрупування провели біля пам’ятника Бандері. Там же виконали гімн УПА і заслухали настанови від тих, хто пережив страшні роки війни.

ІВАН ВАНЧУРА, учасник визвольних змагань:

«Ми маємо йти, ми маємо йти до Києва. Їхати, добиратися, якщо вони по-доброму не погоджуються, ми маємо значить винести їх з тої Верховної Ради».

І саме героїчні вчинки тих, хто боровся за незалежність України, але, на жаль, не дожив до її проголошення, мають стати прикладом для сучасної молоді.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні в нас є українська молодь сучасна, яка сьогодні вихована на героїзмі тих учасників, які проводили героїчну боротьбу УПА, які творили ОУН, які боролися і вони сьогодні продовжують цей чин не якимось символічними діями, вони продовжують це своїми реальними вчинками. Які вони роблять сьогодні на майдані у Києві. Які роблять по майданах і площах по всій Україні».

Члени новоствореного націоналістичного куреня бояться, що столичний протестний настрій може перекинутися на інші області держави. Тому сьогодні треба бути напоготові, щоб гідно захистити свій народ і свій край.

ОЛЕКСАНДР, аспірант ТНЕУ:

«Наші хлопці визиваються йти в цей курінь. Тренуватися і бути готовими до захисту свого міста, своєї рідної землі та захисту України».

Увійти до складу куреня можуть всі бажаючі.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top