Ви знаходитесь: Головна / Новини / Медикаментів та продуктів Київ, поки що, не потребує

Медикаментів та продуктів Київ, поки що, не потребує

 

Ліків та продуктів на Київ просять більше не передавати. В місцевому оргнаметі кажуть, запаси вже переповнені. Поки що тернополян просять їхати самим, аби майданівська підтримка була, проте без пакунків. Подробиці далі.

Пан Микола сьогодні записує бажаючих їхати на Київ. Людей не відмовляють, бо майдан мусить триматись, поки всі вимоги, вже нова влада, не виконає до кінця. В списку – до трьох десятків, автобус – один на два дні.

МИКОЛА НЕСТОРОВ, складає списки на Київ:

“Безумовно треба, безумовно, революція продовжується,але революція безкровна”.

Людей просять їхати, але пакунки з собою не брати. Всього вже більш ніж достатньо. Київ передає – запаси медикаментів вже ніде складати.

НАТАЛЯ МАЗУР, волонтер медичної служби:

“Зараз потреби передавати медикаменти на Київ немає, там склади завалені, єдине що треба сортувати, бо дуже багато навезли всі регіони”

 Така ж ситуація і з теплим одягом та продуктами. Тернополяни, більшість з яких мають домашні закрутки та припаси – досі несуть мішки картоплі і бутлі квашенини. Волонтери просять – поки що залишати домашні гостинці вдома.

 НАТАЛЯ, волонтер в огрнаметі:

« Поки що з закрутками в нас достатньо всього, теплі речі є, ну от кошти, поки що, збираєм»

Найбільше, наголошують волонтери – потрібні гроші. Тепер у оргнаметі дві скриньки – традиційно для потреб Майдану та ще одна – на допомогу родинам Небесної Сотні

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top