Ви знаходитесь: Головна / Новини / Місцевих чиновників хочуть люструвати

Місцевих чиновників хочуть люструвати

Тернополяни починають проводити люстрацію. Сьогодні опівдні вони зібралися в центрі міста, щоб визначити, хто в першу чергу, має піти з посади. На зборах побували і наші кореспонденти.

Кілька десятків людей зібралися в призначений час на Театральному майдані. Проте зразу ж розділилися на групи: бізнесмени незадоволені податковою, інша категорія – правоохоронними органами, ще одна – місцевою владою:

 «Є податкова, яка кожного з нас ущемила по-різному, принижувала нас, вбивала наш бізнес, вибивала з нас гроші, вбивала наші підприємства, робила обшуки, в кожного була своя історія. Комусь податкова, комусь прокуратура. В мене є конкретна пропозиція – от є податкова, давайте підійдем до неї, зайдем разом, викличемо Вітрука і просто висловимо йому свою недовіру. Дамо йому 2 дні, хай збирає чемодани і їде додому».

 «Мовчан і Банах – це є одне ціле. Його підтримує зараз чернівецький прокурор Павлюк, він колись тут був в прокуратурі».

Проте хаос, на який перетворилося зібрання, результату не давав.  То ж люди взялися закликати один одного до організованості та порядку:

 «Оце спонтанне зібрання, його треба організувати. Я вважаю, питання потрібно поставити ширше – потрібні зміни дій влади. Потрібна системна робота від громади по тому, щоб змінити те все».

 «Давайте ми організуємо громадську ініціативу. Це не мусово буде якийсь легітимізований орган, чи організація, чи 5-те, чи 10-те. Те, що було зроблено на Волині, на Львівщині, Франківщині – громадський люстраційний комітет чи комісія».

Наостанок зібрання люди назвали кілька кандидатур на посади керівників місцевих управлінь. Та не дійшовши згоди, розійшлися. Обговорювати люстрацію місцевих чиновників вирішили на традиційних міських віче.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top