Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Міськрада затвердила об’єкти, які відремонтують у 2014-му

Міськрада затвердила об’єкти, які відремонтують у 2014-му

Незважаючи на революційні події в країні, Тернопіль продовжує жити у звичному ритмі. Сьогодні члени виконавчого комітету міської ради затвердили титульні списки капітальних ремонтів міжквартальних проїздів, вуличного освітлення, реконструкції об’єктів шляхо-мостового господарства, заміни покриття тротуарів та капітального ремонту житлового фонду на 2014 рік.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Прийнято рішення про затвердження титульного списку капітального ремонту міжквартальних проїздів, на які виділено 2 млн. 300 тис. грн. Також титульний список капітального ремонту заміни покриття тротуарів в м. Тернополі. На цей рік передбачено 4 млн. грн. Титульний список капітального ремонту вуличного освітлення, це 1 млн. грн. Також титульний список капітального ремонту – реконструкції об’єктів шляхо-мостового господарства на 14 рік. Це передбачено разом понад 24 млн. грн.».

А 12 мільйонів гривень передбачили на капітальний ремонт житлового фонду. Тобто впорядкування покрівель, асфальтного покриття прибудинкових територій, заміни внутрішньобудинкових інженерних мереж, балконів, дашків, парапетів, ремонту спортивних і дитячих майданчиків.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ці списки будуть на сайті міської ради. Вони сформовані завдяки двомісячнику благоустрою і на підставі тих звернень, які надходили від людей, від депутатів міської ради. Пройшли профільні комісії і сьогодні затверджені виконавчим комітетом».

Міський голова каже, цих коштів повинно вистачити. Тим паче це початковий бюджет і він, при потребі, може збільшуватись.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top