Ви знаходитесь: Головна / Новини / Новий автобус їздить вулицями нашого міста

Новий автобус їздить вулицями нашого міста

Новий автобус тепер їздить вулицями нашого міста. Маршрут 1А у Тернополі ввели цього тижня. Вікторія Кравець розповість, куди і кого возитиме новий автобус.

Новий автобус, який би сполучав Дружбу та Східний, кажуть у міськраді, хотіли тернополяни. Тим більше, дешевший, ніж інші маршрутки. Автобусом номер 1А пасажири задоволені.

ТЕТЯНА, пасажир:

«Він, по-перше, і дешевше коштує, і багато місця, і сучасний. Вдячна дуже, що гарний».

Поділяє радість тернополян від маршруту і його водій. Пан Василь задоволений кількістю пасажирів автобуса.

ВАСИЛЬ ЗАЗУЛЯК, водій на маршруті 1А:

«Чи маршрут вдало вибрали? Вроді вдало. Дивіться, багато пенсіонерів і пільговики довольні, що вони їздять. Мабуть, що не є збитковим. Бачте, скільки людей є, значить, нормальний, мені здається».

На новий маршрут передбачили три автобуси середнього або великого класу. Проте для цього не довелося купувати новий транспорт.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ті самі, які були протягом року. Це нові автобуси, які ми забирали в львівського автобусного заводу. Єдина відмінність, що на прохання мешканців, було дане доручення розглянути можливість повернутися до роботи в звичайному режимі. Тобто не в режимі маршрутного таксі з ціною 2,5 грн, а тепер буде працювати в режимі звичайного автобуса з ціною 1,5 грн. і без обмеження кількості пільговиків. Для цього було 2 рішення виконавчого комітету».

До трьох місяців проведуть конкурс на право перевезення за цим маршрутом. Але навіть після цього, запевнив міський голова, 1А возитиме пасажирів за гривню п’ятдесят. Додамо, що курсує новий автобус за маршрутом першого тролейбуса з вул. Винниченка до Слівенської.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top