Ви знаходитесь: Головна / Новини / Площа Героїв Євромайдану в Тернополі – буде

Площа Героїв Євромайдану в Тернополі – буде

Площа Героїв Євромайдану в Тернополі – буде. Сьогодні суд не задовольнив позов прокуратури щодо перейменування майдану Мистецтв. Нагадаємо, що на сесії депутати міськради, 23 січня 2014 року прийняли  рішення про зміну назви Майдану Мистецтв на Площу Героїв Євромайдану. Наступного дня прокуратура міста подала позов про скасування цього  рішення. Аргументуючи це тим, що не була дотримана процедура. Зокрема, не були проведені громадські слухання. Сьогодні Феміда була на стороні Тернопільської міськради, а тому прокуратура оскаржить в апеляційному порядку рішення  Тернопільського окружного адміністративного.

 

ЛІЛІЯ МАТІЄК, начальник відділу представництва інтересів громадян і держави в судах:

«На даний час рішення не набрало законної сили. Чому не задоволені? Бо ми вважаємо, що позов прокурора був аргументований, законний. Була порушена зі сторони відповідача сама процедура прийняття даного рішення і саме законодавство. А тому буде оскаржено в апеляційному суді».

ОЛЕГ ЯРОШ, завідувач сектору правової експертизи, проектів документів управління право забезпечення ТМР:

«В даному випадку Тернопільська міська рада, враховувала статут територіальної громади міста Тернополя, регламент міської рад. І в даному випадку, на нашу точку зору, відбулося обговорення даного проекту рішення з громадськістю. Отримали ряд листів і пропозицій від представників громадських організацій і юридичних осіб, щодо можливості і необхідності визначення можливості перейменування даних вулиць в Площу Героїв Євромайдану».

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top