Ви знаходитесь: Головна / Новини / Прокуратура оскаржила рішення міськради про перейменування майдану Мистецтв
Прокуратура оскаржила рішення міськради про перейменування майдану Мистецтв

Прокуратура оскаржила рішення міськради про перейменування майдану Мистецтв

Прокуратура оскаржила рішення, прийняте на сесії Тернопільської міської ради про перейменування майдану Мистецтв у честь загиблих в сутичках на Євромайдані.  Причиною, пояснюють в органі, є порушення процедури, з якою його приймали.

ВІТАЛІЙ СІДОРОВ, прокурор міста Тернополя:

«Зокрема, чинним законодавством передбачається процедура прийняття, яка полягає в тому, що, по-перше, дане питання повинно бути винесено на громадські слухання. В подальшому, з проміжком певного часу складається звіт про результати. І в подальшому дане питання виноситься на виконавчий комітет, який ініціює перед міською радою прийняття того чи іншого рішення».

Натомість, міський голова Сергій Надал розповідає: на сесію питання винесли після численних звернень тернополян, які просили перейменувати одну з центральних площ або вулиць міста в пам’ять про тих, хто загинув і хто вже кілька місяців стоїть на майдані  в Києві.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Є позов прокурора, є суд, є певна судова практика, судовий досвід, який ми маємо, давайте, нехай суд приймає рішення. Якщо проблема виникає лише в якихось-там формальностях, ми можемо їх доопрацювати в будь-який час. І сесія зможе це рішення приймати додатково, доопрацювати, і це не є жодною проблемою».

Також Сергій Надал запевнив: площа Героїв Євромайдану в Тернополі таки буде.  До слова, суд розглядатиме цю справу 11 лютого.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top