Ви знаходитесь: Головна / Новини / Прокурору Тернопільської області висловили недовіру

Прокурору Тернопільської області висловили недовіру

Прокурори обласної прокуратури та районів висловили недовіру своєму шефу. На спільній нараді працівники правоохоронного органу Тернопільщини дали оцінку діям прокурора області Геннадія Мовчана.

СЕРГІЙ БАНАХ, перший заступник прокурора Тернопільської області:

«Вважаємо, що прокурор області Геннадій Мовчан не вжив заходів до збереження громадського спокою та правопорядку в області, що призвело до порушення демократичних прав і свобод громадян, підриву довіри населення до органів прокуратури. Внаслідок бездіяльності прокурора області в ніч невдоволеними громадянами знищено майно та документацію прокуратури Тернопільської області. За таких обставин вважаєм, що Геннадій Мовчан не має морального права очолювати прокуратуру Тернопільської області»

Сам прокурор області сьогодні перебуває в Києві. То ж його оцінка прийнятого підопічними рішення поки невідома. Натомість ніхто з працівників обласної прокуратури, повідомив Сергій Банах, роботу не залишив.

СЕРГІЙ БАНАХ, перший заступник прокурора Тернопільської області:

«Таких працівників на сьогодні нема. Хоча спілкуючись з працівниками, багато хто висловлює свою готовність у разі встановлення фактів неправомірної поведінки чи взагалі внаслідок морального визнання того, що надалі не може працювати в органах прокуратури, написати заяву на звільнення».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top