Ви знаходитесь: Головна / Новини / Сергій Надал готовий знову змагатися за крісло мера
Сергій Надал готовий знову змагатися за крісло мера

Сергій Надал готовий знову змагатися за крісло мера

Міський голова Тернополя готовий до перевиборів. Сергій Надал заявив, що підтримує рішення Верховної Ради провести дострокові вибори 25 травня цього року. Більше того, схвалює ідею повної заміни влади.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Люстрація однозначно потрібна. Вона повинна пройти перше по всіх правоохоронних органах, органах державної влади. Стосовно міських рад, обласних, будь-яких інших рад, оскільки ці ради обиралися ще 3 роки тому, оскільки тоді були одні представники обрані до рад, сьогодні, напевно, в громадськості є своє бачення, кого вони хочуть бачити в цих радах, я думаю, що було би дуже правильно для того, щоб зняти ці питання з люстрацією по радах, провести одночасні дострокові вибори всіх рад: і Верховної Ради, і міської ради, і обласних рад і разом з президентськими виборами 25 травня».

Сергій Надал підтримує думку свого однопартійця – депутата міськради, який у соцмережі заявив, що на місцеві вибори мають йти нові обличчя. Крім них, вважає діючий міський голова, боротися за місце в органах влади повинні ті, хто у важкий для країни час підтримав громадян. То ж своєї участі у перевиборах не заперечує.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Якщо будуть перевибори, буду».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top