Ви знаходитесь: Головна / Новини / Сотні людей сьогодні залишили свої домівки і не пішли на роботу

Сотні людей сьогодні залишили свої домівки і не пішли на роботу

Сотні людей сьогодні залишили свої домівки і не пішли на роботу. О 13 годині зібрались на Театральному майдані. На народному Віче слухали останні новини зі столиці та обговорювали свої подальші дії.

Студенство та люди похилого віку, сьогодні на головній площі міста чимала громада. Усі водночас розгублені та налаштовані рішуче, прийшли визначити для себе, що далі робити. Тим, хто їде в Київ, члени Штабу національного спротиву, дають останні настанови.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА,  голова Штабу національного спротиву:

«Товариство, якщо ми їдемо на Київ, ми повинні бути повністю обмундировані, ми повинні мати всі засоби самозахисту, щоб зберегти життя».

Не піддаватись провокаціям і зберігати здоровий глузд – ще одна порада, яка здебільшого стосується молодих та амбіційних протестувальників.

ОЛЕКСАНДР БАШТА, активіст:

«Закликаю особливо молодь, з гарячими головами. Прошу, наказую, приказую, Тернопіль має бути зразком, а не підставою, щоб казали, от подивіться і в Тернополі».

Щоб більше в Тернополі не було нічних масових заворушень, в місті чоловіки вступають в лави загонів народної самооборони. Записатись туди можна в Українському домі «Перемога». Охочих вже сотні і списки поповнюються новими прізвищами добровольців щохвилини.

 «Ну а чого, зараз поїдемо на роботу. Розкажемо всім».

 «Ми будемо виконувати інформативну функцію. Тобто якщо ми будемо бачити, якщо є якісь безлади, то ми інформуємо інших, викликаємо мобільні групи і так дальше».

О 18-ій тим, хто записався до народної самооборони проведуть інструктаж. Потім вони впродовж ночі патрулюватимуть вулиці міста.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top