Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни співатимуть під акомпанемент революційного фортепіано

Тернополяни співатимуть під акомпанемент революційного фортепіано

В Тернополі вже готуються до народного Віче, що відбудеться біля пам’ятника Бандері, у неділю. Вже відомо, що до нас приїде український опозиціонер Петро Порошенко. Проте, крім традиційних промов, учасники акції протесту матимуть змогу і поспівати під акомпанемент символу революції – фортепіано. Мар’яна Том’як бачила, як сьогодні виглядає цей інструмент.

МАР’ЯНА ТОМ’ЯК, кореспондент ІНТБ:

«Усі геніальні ідеї народжуються, де б ви подумали? У гаражі. Вже третій день поспіль в одному з таких тернопільських гаражів, невтомно кипить робота. Тут місцеві молодики готуються до мега-оригінального заходу. Давайте подивимося, що ж тут відбувається».

Сьогодні фортепіано виглядає так. Проте вже у неділю інструмент буде жовто-блакитним та із зображенням української символіки. З одинадцятої години, перед Віче, поруч з пам’ятником Бандері, гратимуть і співатимуть професійні музиканти та просто любителі.

ВІТАЛІЙ ДЕМБІЦЬКИЙ, організатор акції:

«Хочемо показати, що люди, які стоять там в Києві, стоять по всіх регіонах нашої України. Це є люди, в яких набрали не тільки права слова, в них забрали право на щасливе життя. Все-таки, це люди талановиті, люди мистецтва, які володіють не одною мовою, які вміють грати не тільки на інструменті, як фортепіано, а й скрипка. Ну на різноманітних інструментах».

Фінансово допомогла хлопцям придбати інструмент свободи, народний депутат Лілія Гриневич. Місцеві ж активісти також підтримали ініціативу і виділили кошти на фарбу та організаційні питання. Програма цього заходу щодня змінюється та збільшується. Лунатимуть під час акції, здебільшого, революційні композиції. Сьогодні ж інструмент випробовують на міцність. Наш оператор Назар також вирішив пригадати «нотні ази».

Після акції фортепіано зберігатимуть у надійному місті. А колись інструмент стане експонатом музею революції. Який, до слова, хлопці хочуть відкрити у Тернополі.

 

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top