Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільська облдержадміністрація повернулась до звичного режиму роботи

Тернопільська облдержадміністрація повернулась до звичного режиму роботи

Тернопільська облдержадміністрація повернулась до звичного режиму роботи. У суботу вночі громадяни залишили приймальню голови ОДА. Як працює зараз обласна адміністрація, далі у сюжеті.

У п’ятницю ввечері тернопільські євромайданівці провели традиційне віче, а вже опівночі залишили стіни, які за останні тижні стали для них другим домом.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова Штабу національного спротиву Тернопільщини:

«Не було в нас якихось перипетій. Зрозуміло, що, можливо, люди десь не до кінця розуміли, що ми робим. Ми також не маємо довіри до міліції. Ми розуміємо, що їх не випустили повністю, випустили в більшості під домашній арешт людей. Ми ще мали 20 чоловік, які були в лікарняних палатах також під конвоєм. Їх також перевели в звичайні палати. Я тільки що, в 9 год. ішов на допит по кримінальний справі по захопленні ОДА. І мене відпустили, навіть не допитували. І ми зараз вже всіх наших людей попередили, щоб навіть не йшли на допит. Сказав слідчий, що кримінальні справи закриваються».

Понеділок в облдержадміністрації розпочався з дезінфекції. Так працівники очистили свої кабінети від мітингувальників. Тепер робота в управліннях йде повним ходом. На місці і голова Валентин Хоптян. Каже, що під час облоги його кабінету роботу не припиняв. А працював в інших куточках області.

ВАЛЕНТИН ХОПТЯН, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Пошкодження незначні. Ми найдем такі кошти, щоб виправити ситуацію. Скажем, на 5 поверсі зробили столову, де вони харчувалися, в  внутрішній вбиральні унітаз побили, вмивальники. Я думаю, що це невеликі пошкодження і ми найдемо такі кошти, щоб відремонтувати оперативно. Ми вчора навели тут порядок повністю. Ми вчора тут працювали, весь апарат був на робочих місцях».

Валентин Хоптян наголосив, що інша сторона угоди, а це правоохоронні органи, свої зобов’язання теж виконують. Тому сподівається, що вимоги обох сторін задовольнять і блокувати роботи органів влади більше ніхто не буде.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top