Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільський «Беркут» повернувся з Києва додому

Тернопільський «Беркут» повернувся з Києва додому

Найрезонанснішою новиною сьогоднішнього дня став приїзд місцевих силовиків з гарячих точок столиці. Чим вони там займались і чому зненацька й раптово приїхали в Тернопіль, з’ясовували у спецпризначинців обурені городяни.

МАР’ЯНА ТОМ’ЯК, кореспондент ІНТБ:

«Збаразьке КПП, київська траса. Тут зібралося майже 500 людей, для того, щоб зустрічати тернопільський «Беркут», який повертається з Києва додому».

СЕРГІЙ:

«Нам дали координацію, що їде «Беркут» тернопільський. Ну напевно через те, що все спалили і їх визвали. Вони самі їхали ніби здаватися, але їм повірити, як вони сьогодні два рази шапку поміняли».

Зупинили активісти «Беркут» біля Збаража. Там примусили здати зброю і в супроводі людей, поїхали в Тернопіль. А вже на контрольно-пропускному пункті громада збільшувалась щохвилини.

СЕРГІЙ:

«То тернопільський «Беркут», який там був і вернувся назад. Я спитав: «Як вам совість дозволила туди поїхати і знущатися над людьми?». Командир слова не сказав».

Чекали спецпризначенців люди довго. Співали гімн, вигукували «Слава Україні» і готувались до силового наступу. Згодом, щоб втихомирити войовничий запал, до них прибули представники місцевої влади та політики.

ЛЕОІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

«Їх супроводжує зараз 50 машин авто майдану зі Збаража. Вони нам передали їх зі Збаража в Тернопіль. Тернопіль перше місто, де «Беркут» перейде на сторону українського народу. Чи є заперечення, щоб їх тут не рвати? Ведемо їх на Театральний майдан».

Під вигуки «Ганьба», через «живий» коридор тернопільський «беркутівців» вивели з автобуса.

 «ГАНЬБА!»:

І так через все місто, із вигуками та під супровід автомобільних сигналів, «беркутівці» разом із тисячним натовпом людей попрямували на Театральний майдан. Там спецпризначенці повинні були поклястись на вірність народу, а не влади.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top