Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільський «Беркут» присягнув на вірність українському народові

Тернопільський «Беркут» присягнув на вірність українському народові

А що відбувалося на Театральному майдані і чи таки стали на коліна перед народом «беркутівці»  знає Тарас Бурак. Для того, щоб бійці «Беркуту» змогли безперешкодно добратися до центрального майдану Тернополя люди створили живий коридор. Після того, як громада взяла правоохоронців у кільце, бійці присягли на вірність українському народу.

МИХАЙЛО ЯСЬОНЧИК: командир спецпідрозділу «Беркут» у м. Тернополі:

 «Я присягаю на вірність українському народу. І даю слово, що працівники «Беркуту» Тернопільської області не піднімуть руку на український народ. І в силу обставин не прийму участь у розгонах мирних акцій в місті Києві. Займався тільки охороною громадського порядку по забезпеченню стратегічних об’єктів. В подальшому підрозділ буде з народом і буде стояти на захисті прав  і законних інтересів громадян України в місті Тернополі ».

Після присяги «Беркуту» на Євангелії, бійці перейшли в приміщення драмтеатру. Люди вимагали, щоб правоохоронці стали перед ними на коліна. Проте силовики, побоюючись самосуду вийти з укриття не наважились. Наразі вони перебувають у стінах драмтеатру. Ситуація щохвилини загострюється.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top